منو

سیاست حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران

طبق سیاسیت های حریم خصوصی فروشگاه اینترنتی پگاه پروتو ، اطلاعات کاربران جهت تکمیل اطلاعات خرید سفارشات آنها استفاده می شود و خارج از این مقوله استفاده ای ندارد.

اطلاعات کاربران به صورت طبقه بندی شده و آرشیو نگهداری می شود و در زمان ثبت سفارشات جدید ، آرشیو سفارشات قبلی کاربران برای مدیر سایت قابل رویت است و این مورد به خرید های بهتر کمک خواهد کرد.

بازگشت وجه سفارشات فقط با تکمیل فرم بازگشت وجه و فقط به حساب شخص واریز کننده عودت داده خواهد شد و پرداخت به شخص ثالث ولو اینکه سفارش به اسم شخص ثالث باشد به شخص ثالث پرداخت نخواهد شد و واریز کننده ، صاحب اختیار کل وجه و سفارش است.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه پگاه پروتو را از خود سلب می‌کند. پگاه پروتو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای پگاه پروتو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

 

اطلاعات دریافتی فروشگاه

پگاه پروتو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعات و مشخصات کاربران دریافت می شود، اطلاعاتی از قبیل:

  • اسم و فامیل
  • آدرس
  • شماره تلفن
  • کد پستی
  • ایمیل

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

همچنین کوکی ها توسط مرورگر در سایت ذخیره می شوند و شامل زمان های ورود کاربران به سایت می باشد.

 

دریافت پیامک از طرف فروشگاه

مشتریان محترم پس از ثبت سفارش ، ارسال شدن سفارش و جهت دریافت کد رهگیری از طرف فروشگاه پیامک دریافت می کنند که اطلاعات پرداخت ، کد رهگیری پستی و شماره سفارش برای مشتریان ارسال خواهد شد و پیامک ها فاقد اطلاعات حساسیت زا می باشند.

 

نقد و بررسی ها کاربران

پگاه پروتو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پگاه پروتو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دیجی‌کالا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به پگاه پروتو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

 

تغییر در سیاست های سایت

هرگونه تغییر در سیاست های حریم خصوصی پگاه پروتو در همین صفحه قابل رصد و پیگیری می باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.


تلفن تماس:

از شنبه تا پجشنبه

09157005029
(پاسخگویی 10 تا 19)

روزهای تعطیل پاسخ تلفنی تعطیل است.

پاسخگویی واتس آپ / تلگرام / روبیکا

09157005029

(پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی پگاه پروتو
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی پگاه پروتو