حراج!

پروتئین تغلیظ شده شیر پگاه

۴۸۰,۰۰۰ تومان ۴۳۹,۰۰۰ تومان

پودر پروتئین تغلیظ شده شیر پگاه با 70 درصد پروتئین و مناسب مصارف ورزشی، لبنی، فراورده های گوشتی و غنی کردن مواد خوراکی با مواد پروتئینی و معدنی می باشد.

پودر پروتئین تغلیظ شده شیر پگاه:

پودر پروتئین پگاه با قیمت فوق العاده و کیفیت بالا جهت بالا بردن ارزش غذایی مواد پروتئینی و لبنی و همچنین در مصارف ورزشی برای بالا بردن حجم توده عضلانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صنایع لبنی:

در صنایع مذکور جهت حفظ کیفیت بافت ماست، خامه، پنیر و غیره و همچنین بالابردن ارزش غذایی و پروتئین محصول تولیدی از پودر پروتئین شیر یا شیر خشک اسکیم (بدوم چربی) یا شیر خشک با چربی استفاده می شود که استفاده از پودر پروتئین ارجعیت بالاتری دارد و به دنبال آن محصولی با کیفیت را می توان تولید نمود و پروتئین محصول به طرز قابل توجهی بالا می رود.

در فراورده های گوشتی:

در فراورده های گوشتی از پودر پروتئین شیر پگاه نیز برای موارد یاد شده در بالا استفاده می شود و در نتیجه محصولی با کیفیت تر خواهیم داشت و ایجاد چسبندگی در محصول موجب انعقاد فراورده گوشتی شده و بافتی یک دست و یکنواخت را می توان تولید نمود. استفاده از این پودر در سوسیس و کالباس گیاهی نیز شدیدا توصیه می شود.

در بدنسازی و تناسب اندام:

پودر پروتئین پگاه مجموعا از 70 درصد پروتئین برخوردار است که از این میزان 14 درصد پروتئین زود جذب وی و 56 درصد پروتئین دیر جذب کازئین را تشکیل می دهد. ویتامین های موجود در شیر که اکنون به پروتئین پگاه منتقل شده و همچنین مواد معدنی در آن ورزشکار را از هر نیازی بی نیاز می سازد و با مصرف صحیح و اصولی به ورزشکار تولید عضلانی مفید و با کیفیتی داده می شود.

پروتئین بدنسازی پگاه

پروتئین پگاه در بدنسازی

در آشپزی:

در تهیه انواع کیک ها و دسر ها جهت حفظ قوام کار و همچنین ارزش غذایی قابل توجهی که به محصول اضافه می کند موجب فرآوری غذای مفید برای کودکان، بزرگسالان و ورزشکاران می شود.

در نانوایی:

به یاد دارم یکی از مشتریها از چسبندگی پایین نان ها ناراضی بود که به توصیه من از پودر پروتئین پگاه داخل نانهایش استفاده کرد و ابراز کرد که کیفیت نانها بسیار خوب شده است. علاوه بر این به او پیشنهاد دادم تا نانش را به عنوان نان پروتئینه مخصوص افرادی که رژیم غذایی دارند یا ورزشکارند به فروش برساند و ایشان نیز استقبال کرد.

مواد معدنی موجود کنسانتره پروتئین شیر پگاه:

در شیر مواد مفید بسیاری وجود دارد که این میزان، پس از کنسانتره سازی (تغلیظ شیر) و خشک شدن آن به پروتئین شیر نیز منتقل می شود.

  • ویتامین ب1 و ب2
  • ویتامین د3
  • کلسیم
  • آهن
  • کربن

نکته جالبیکه وجود دارد که حتی پروتئین شیر پگاه موجب حفاظت بیشتر دندان های شما به علت داشتن کلسیم و مقاومت آن می شود!

پروتئین بدنسازی پگاه

پروتئین شیر از اهمیت بالایی برخوردار است

جمع بندی:

پودر پروتئین تغلیظ شده شیر پگاه یا کنسانتره شیر پگاه برای استفاده در طیف وسیعی از محصولات کاربرد دارد؛ طیفی از محصولات که بدان اشاره کردیم و موارد دیگری که در این مقاله نیامده است.
مثلا در مصارف ورزشی که به قیمت تمام شده پروتئین پگاه با آنهایی که در بازار به فروش می رسند، میبینیم که 10 کیلو از پروتئین پگاه با 2 کیلو از پروتئین های بازاری از لحاظ قیمت برابری می کند و همچنین خلوص بالای پروتئین پگاه حرفی باقی نمی گذارد.

 

وزن 5 kg
ابعاد 50 × 20 × 50 cm
وزن

5 کیلو گرم

رنگ

شیری

طعم

بدون طعم

درصد پروتئین

70 درصد (14 درصد وی / 56 درصد کازئین)

باقیمانده

مواد معدنی و ویتامین ها

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروتئین تغلیظ شده شیر پگاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید